Alise Kante ‘n Wonders Vintage program

Dziedātāja Alise Kante ar sev raksturīgo maigo, samtaino, tai pat laikā spēcīgo, balss tembru, kopā ar arī profesionālo džeza mūziķu sastāvu, piedāvā:

Ļauties 30to-50to gadu noskaņai ar mūziku, kas aptver gan Svinga ēras populārākos džeza standartus, gan mūsdienu populārākos hitus ar retro pieskaņu.

Izsmalcināts skanējums, lieliska mūziķu saspēle un pozitīva atmosfēra ar oriģinālu swing-retro pieskaņu būs patīkams baudījums gan pašiem gudrākajiem klausītājiem, gan tiem, kas vēlas tikai padejot

PROGRAMMA Līdz 4 x 30min

 

Dziedātāja Alise Kante. Kādreizējā Valsts Policijas orķestra soliste, mūzikla Vestsaidas stāsts dalībniece, Latvijas un starptautisku konkursu dalībniece.

Riga Jazz 2014 konkursante.

Kruīzu kuģu šovprogrammu soliste.

Sadarbojusies ar City Jazz Bigband, Pūtēju orķestri Rīga, Very Cool people, Igo, Ladybird, Otra Puse u.c. Latvijas māksliniekiem.

Šobrīd grupas cover grupas Jammee Band, elektro jazz’n soul projekta Futura Fashion soliste . Elegance , enerģija, pozitīvisms un mīlestība uz mūziku un cilvēkiem-tie ir galvenie dziedātājas raksturotāji, ko sajutīsiet arī savā pasākumā.


Toms Rudzinskis- saksafons
Stass Judins- kontrabass
Jānis Jaunalksnis- sitaminstrumenti
​Dāvis Bindemanis –klavieres

Percussion - Valery Inyutin

 

 

 
 

   
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com